Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jour d’Hermes Gardenia Hermes για γυναίκες

Jour d’Hermes Gardenia  Hermes για γυναίκες

τουμπερόζα
Jour d’Hermes Gardenia  Hermes για γυναίκες Εικόνες

Jour d’Hermes Gardenia από Hermes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Jour d’Hermes Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο, γιασεμί και Εσπεριδοειδή.

γαρδένια τουμπερόζα τριαντάφυλλο γιασεμί Εσπεριδοειδή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jour d’Hermes Gardenia by Hermes.

Jour d’Hermes Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Jour d’Hermes Gardenia by Hermes 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Jour d’Hermes Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Jour d’Hermes Gardenia , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jour d’Hermes Gardenia by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jour d’Hermes Gardenia by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Perry Ellis Perry Ellis f Yves Rocher Neonatura Souffle Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Trance Essence Abbey Rose Juicy Couture Eau de Couture E. Coudray Givrine Kenzo Eau De Fleur de Soie Korloff Paris Kn°III Brooks Brothers New York for Ladies CnR Create Taurus Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010