Σχεδιαστές » F-H » « Ομάδες

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes για γυναίκες

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες

Kelly Caleche Eau de Parfum από Hermes είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Kelly Caleche Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει δέρμα, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, Βανίλια, μιμόζα, ίριδα και τουμπερόζα.

δέρμα τριαντάφυλλο Βιολέτα Βανίλια μιμόζα ίριδα τουμπερόζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes.

Kelly Caleche Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Reminiscence Do Re Sonia Rykiel Rykiel Man Profumum Roma Acqua di Sale Police Pure Man Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Keiko Mecheri Bois de Santal Montale Wild Aoud Neotantric Parampara Peepshow Perry Ellis Perry Ellis Platinum Label Thierry Mugler Womanity