Σχεδιαστές » F-H » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

L’Ambre des Merveilles Hermes για γυναίκες και άνδρες

L’Ambre des Merveilles Hermes για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 5 Το θέλω: 2

L’Ambre des Merveilles Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες L’Ambre des Merveilles Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

L’Ambre des Merveilles από Hermes είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L’Ambre des Merveilles κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, λάβδανο, Βανίλια και πατσουλί.

Κεχριμπάρι λάβδανο Βανίλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Ambre des Merveilles by Hermes.

L’Ambre des Merveilles Σχόλια Αρωμάτων

Amber
Amber

Βανίλια και κεχριμπάρι ωραίος συνδυασμός θα ήταν, μόνο που τον χαλάει το πατσουλί.
Τυχερές είναι όσες δεν μπορούν να το μυρίσουν.

Oct
2015
babaefro
babaefro

Κεχριμπάρι και βανίλια σε μοναδική ισορροπία! Άρωμα ζεστό, χαλαρωτικό και ελκυστικό, με μεγάλη διάρκεια και μκρή διακύμανση. Πολύ ιδιαίτερο άρωμα, εξαιρετικό για το φθινόπωρο. Προσωπικά μου θυμίζει το ζεστό δέρμα ανθρώπου που κοιμάται. Σαν μια ζεστή αγκαλιά που θες να τρυπώσεις μέσα και να χαθείς...

Βαθμολογία: 9/10

Oct
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes L’Ambre des Merveilles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes L’Ambre des Merveilles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Ambre des Merveilles by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Ambre des Merveilles by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Clinique Aromatics Elixir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Coco Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Givenchy Organza Hermes 24 Faubourg Prada Infusion d'Iris Narciso Rodriguez Narciso Guerlain Cuir Beluga Nina Ricci L'Air du Temps Korres Pure Cotton Guerlain Shalimar Tom Ford Velvet Orchid Guerlain Shalimar Souffle de Parfum Guerlain Eau de Shalimar Hermes Un Jardin Sur Le Nil Moschino Moschino Hermes Kelly Caleche Tom Ford Violet Blonde Hermes Elixir des Merveilles