Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rouge Hermes Hermes για γυναίκες

Rouge Hermes Hermes για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

κίτρινο φλόραλ
Rouge Hermes Hermes για γυναίκες Εικόνες Rouge Hermes Hermes για γυναίκες Εικόνες Rouge Hermes Hermes για γυναίκες Εικόνες Rouge Hermes Hermes για γυναίκες Εικόνες Rouge Hermes Hermes για γυναίκες Εικόνες

Rouge Hermes από Hermes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rouge Hermes κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Akiko Kamei. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα και μύρτιλο.

ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος

καρυκεύματα μύρτιλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rouge Hermes by Hermes.

Rouge Hermes Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Eίναι ένα θαυμάσιο άρωμα που μπορεί να θεωρηθεί ανατολίτικο , φλοράλ, βαλσαμώδες-ξύλώδες αν και το΄ συπρέ θα ήταν υπερβολή !
Είναι από τα αρώματα του οίκου που ανήκουν στην προ Ζαντ-Κλωντ- Ελενα εποχή.
Μου αρέσει αρκετά γιατί βρίσκω το συνδυασμό τριαντάφυλλου-κεχριμπαριού-βανίλιας αρκετά υπέροχο και εξέχον σε ένα μίγμα που υποστηρίζουν οι ελαφρά πικάντικες -ξυλώδεις νότες (σανδαλόξυλο).
Έχει την αίσθηση του πουδρέ -βαλσαμώδους αρώματος και της πυκνής , πλούσιας υφής.
Ένα αριστούργημα του Hermes που αξίζει την προσοχή σας.

Apr
2013

Rouge Hermes by Hermes 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Rouge Hermes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Rouge Hermes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rouge Hermes by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rouge Hermes by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Ysatis Lalique Perles De Lalique Pierre Cardin Rose by Cardin Versace VE Grossmith Hasu-no-Hana Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Rose Vert Sage Machado Moonstone CB I Hate Perfume To See A Flower Atkinsons Euforia Giorgio Valenti Rose Noire Stefano Canturi Canturi