Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Terre d’Hermes Flacon H 2009 Hermes για άνδρες

Terre d’Hermes Flacon H 2009 Hermes για άνδρες

Terre d’Hermes Flacon H 2009 από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Terre d’Hermes Flacon H 2009 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι και πελαργόνιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Βέτιβερ και Βενζόη.

πορτοκάλι γκρειπ φρουτ

πιπέρι πελαργόνιο

πατσουλί Κέδρος Βέτιβερ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terre d’Hermes Flacon H 2009 by Hermes.

Terre d’Hermes Flacon H 2009 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Terre d’Hermes Flacon H 2009 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Terre d’Hermes Flacon H 2009, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terre d’Hermes Flacon H 2009 by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terre d’Hermes Flacon H 2009 by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
D`Orsay Le Dandy Jil Sander Sport for Men L`Artisan Parfumeur Dzongkha Roberto Verino VV Man Oriflame Deep Woods Pal Zileri Lab Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Franck Olivier Black Touch Jack Black Jack Black Signature Silver Mark Paul Smith Paul Smith Man 2 Kenzo Once Upon a Time pour Homme Florascent Aqua Colonia Vetyver