Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Terre d`Hermes Parfum Hermes για άνδρες

Terre d`Hermes Parfum Hermes για άνδρες

Το έχω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Terre d`Hermes Parfum Hermes για άνδρες Εικόνες

Terre d`Hermes Parfum από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Terre d`Hermes Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; η μεσαία νότα είναι Flint; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, δρυς βρύα και Βενζόη.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

Flint

νότες ξύλων δρυς βρύα Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terre d`Hermes Parfum by Hermes.

Terre d`Hermes Parfum Σχόλια Αρωμάτων

barquito
barquito

Μου αρεσει ! ενα πιο συγχρονο ανδρικό αρωμα, ΔΥΝΑΤΟ και ιδιαιτερο ...

Oct
2013
nickr
nickr

Εγώ τα εχω πάρει και τα δύο(EDP & EDT)αλλά θεωρώ ότι καλύτερο είναι το EDT.Στο αρωμα κάτι δεν μου αρέσει Είναι έντονη η μυρωδιά του γκρέιπ φρουτ.Το πήρα γιατί απλά παρασύρθηκα.

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Terre d`Hermes Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Terre d`Hermes Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terre d`Hermes Parfum by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terre d`Hermes Parfum by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Antaeus Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Ralph Lauren Polo Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Chanel Coco Noir Estée Lauder Pleasures For Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Kenzo Kenzo Jungle Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Chanel Egoiste Platinum Dolce&Gabbana The One Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Addict Paco Rabanne 1 Million Christian Dior J'Adore L'Absolu Guy Laroche Fidgi Parfum Gucci Gucci pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu