Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Terre d'Hermes Perspective Hermes για άνδρες

Terre d'Hermes Perspective Hermes για άνδρες

Terre d'Hermes Perspective Hermes για άνδρες Εικόνες Terre d'Hermes Perspective Hermes για άνδρες Εικόνες Terre d'Hermes Perspective Hermes για άνδρες Εικόνες

Terre d'Hermes Perspective από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Terre d'Hermes Perspective κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι και πελαργόνιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Βέτιβερ και Βενζόη. Το άρωμα περιέχει ανανάς και ρόδο Γαλλίας.

πορτοκάλι γκρειπ φρουτ

πιπέρι πελαργόνιο

πατσουλί Κέδρος Βέτιβερ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terre d'Hermes Perspective by Hermes.

Terre d'Hermes Perspective Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Terre d'Hermes Perspective fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Terre d'Hermes Perspective, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terre d'Hermes Perspective by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terre d'Hermes Perspective by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Bvlgari BLV Pour Homme Jil Sander Sander for Men Ermenegildo Zegna Z Zegna Al-Rehab Abeer Al Sharq Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Hermes Hermessence Poivre Samarcande Montblanc Starwalker Cadillac Cadillac Jaguar Jaguar Performance Michael Michalsky Michalsky for Men Francesco Smalto Fullchoke Bath and Body Works Oak