Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Voyage d'Hermes Parfum Hermes για γυναίκες και άνδρες

Voyage d'Hermes Parfum Hermes για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Voyage d'Hermes Parfum Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Voyage d'Hermes Parfum Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Voyage d'Hermes Parfum από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Voyage d'Hermes Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, λεμόνι και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, νότες πρασίνου, τσάι, Hedione και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Κάρδαμο λεμόνι καρυκεύματα

τριαντάφυλλο νότες πρασίνου τσάι Hedione Νότες Ανθών

Μόσχος Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Voyage d'Hermes Parfum by Hermes.

Voyage d'Hermes Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Voyage d'Hermes Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Voyage d'Hermes Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Voyage d'Hermes Parfum by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Voyage d'Hermes Parfum by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Christian Dior Fahrenheit Summer Serge Lutens Gris Clair Yves Saint Laurent L'Homme Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Amouage Amouage Gold pour Homme Al-Rehab Lamis Marc Jacobs Marc Jacobs Men Krizia Time Uomo Morgan Light My Heart Collection Homme Acqua di Biella Cashmere Twill Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen