Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Coeur Couronne Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

Coeur Couronne Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

caramel
bitter
Coeur Couronne Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Coeur Couronne Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Coeur Couronne από Herve Gambs Paris είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Coeur Couronne κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, τριαντάφυλλο και γιασεμί; η μεσαία νότα είναι Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα και Βανίλια.

νερόλι τριαντάφυλλο γιασεμί

Αρτεμισία

Καραμέλα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coeur Couronne by Herve Gambs Paris.

Coeur Couronne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Herve Gambs Paris Coeur Couronne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Herve Gambs Paris Coeur Couronne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coeur Couronne by Herve Gambs Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coeur Couronne by Herve Gambs Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Ayala Moriel Ayala Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Cacharel Noa L`Eau de Parfum Kanabeach Kanabeach Femme Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Coty Truly Lace Iceberg Universe Arno Sorel Sham'n Dream Romane Ever Luxe Vero Profumo rubj eau de parfum