Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Hotel Particulier Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

Hotel Particulier Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

Hotel Particulier Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hotel Particulier Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Hotel Particulier από Herve Gambs Paris είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Hotel Particulier κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο και πατσουλί.

τριαντάφυλλο Γεράνι

Βανίλια σανδαλόξυλο θυμίαμα

λάβδανο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hotel Particulier by Herve Gambs Paris.

Hotel Particulier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Herve Gambs Paris Hotel Particulier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Herve Gambs Paris Hotel Particulier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hotel Particulier by Herve Gambs Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hotel Particulier by Herve Gambs Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Tann Rokka Kisu Estée Lauder Sensuous Givenchy Pi Leather Jacket Givenchy Pi Metallic Collector Montale Orient Extreme Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Arno Sorel Homme Ramon Molvizar Black Cube