Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Jardin Prive Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

Jardin Prive Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες

Jardin Prive Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Jardin Prive Herve Gambs Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Jardin Prive από Herve Gambs Paris είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jardin Prive κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι, Βασιλικός και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και πατσουλί.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

πράσινο τσάι Βασιλικός Θυμάρι

Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin Prive by Herve Gambs Paris.

Jardin Prive Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Herve Gambs Paris Jardin Prive fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Herve Gambs Paris Jardin Prive, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin Prive by Herve Gambs Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin Prive by Herve Gambs Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Replay Replay for Him Michael Jordan Jordan Xerjoff Dhofar s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Best Company Best Company Montale Sandflowers Etat Libre d`Orange Antiheros Bijan Bijan Style Men GianMarco Venturi GMV 2001 Jennifer Lopez Deseo for Men Tonino Lamborghini Esplosivo Bois 1920 Sandalo e The