Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Herve Leger Herve Leger για γυναίκες

Herve Leger Herve Leger για γυναίκες

Herve Leger Herve Leger για γυναίκες Εικόνες Herve Leger Herve Leger για γυναίκες Εικόνες Herve Leger Herve Leger για γυναίκες Εικόνες

Herve Leger από Herve Leger είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Herve Leger κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Η νότα κορυφής είναι Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Πράσινο Μήλο

Oσμανθός ορχιδέα

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Herve Leger by Herve Leger.

Herve Leger Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Herve Leger Herve Leger fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Herve Leger Herve Leger, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Herve Leger by Herve Leger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Herve Leger by Herve Leger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Ralph Lauren Purple Label Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Davidoff Silver Shadow Tann Rokka Kisu Paul Smith Paul Smith London Women Montale Royal Aoud Serge Lutens Borneo 1834 Ava Luxe Hong Kong Garden Dorin Un Air d’Arabie Amber Acqua Novara odo-res 79 Swiss Arabian Al Waseem