Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο « Ομάδες

Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

καμφορά
Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Stelle di Ghiaccio από Hilde Soliani είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Stelle di Ghiaccio κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hilde Soliani. Το άρωμα περιέχει Βατόμουρο, Δάφνη και δεντρολίβανο.

Βατόμουρο Δάφνη δεντρολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Stelle di Ghiaccio by Hilde Soliani.

Stelle di Ghiaccio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Stelle di Ghiaccio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Stelle di Ghiaccio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Stelle di Ghiaccio by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Stelle di Ghiaccio by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Annick Goutal Eau de Lavande La Perla Grigioperla Attitude Gap The Visionary Candie`s Candie`s Men Penhaligon`s Douro DSH Perfumes Cyan Ralph Lauren Polo Red White & Blue Krigler Established Cognac 66 Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Melvita Floral Water Lemon Balm