Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ti Amo: Anemone από Hilde Soliani είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, κισσός, τουλίπα και γάλβανο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Μόσχος.

άνθη πορτοκαλιάς κισσός τουλίπα γάλβανο

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί Κυκλάμινο

Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ti Amo: Anemone by Hilde Soliani.

Ti Amo: Anemone Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Anemone fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Anemone, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ti Amo: Anemone by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ti Amo: Anemone by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Antonio Puig Quorum Carthusia Carthusia Uomo Bogner Bogner Wood Man Odori Gli Odori David & Victoria Beckham Pure Instinct Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Atelier Cologne Oolang Infini Brooks Brothers Black Fleece Jeanne Arthes CO2 Extreme