Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες Εικόνες

Ti Amo: Margherita από Hilde Soliani είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι κισσός; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, άνθη πορτοκαλιάς, Λουλούδι Μπελ, κρίνο της κοιλάδας, τουμπερόζα και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

κισσός

τριαντάφυλλο άνθη πορτοκαλιάς Λουλούδι Μπελ κρίνο της κοιλάδας τουμπερόζα αγιόκλημα

Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani.

Ti Amo: Margherita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Margherita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Margherita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Baby Rose Jeans Versace Blonde Giorgio Beverly Hills Giorgio Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Aftelier Lumiere Norma Kamali Zagara Penhaligon`s Gardenia Henri Bendel Rare Mimosa Sabon Aviv (Jasmine)