Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani για γυναίκες Εικόνες

Ti Amo: Margherita από Hilde Soliani είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι κισσός; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, άνθη πορτοκαλιάς, Λουλούδι Μπελ, κρίνο της κοιλάδας, τουμπερόζα και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

κισσός

τριαντάφυλλο άνθη πορτοκαλιάς Λουλούδι Μπελ κρίνο της κοιλάδας τουμπερόζα αγιόκλημα

Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani.

Ti Amo: Margherita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Margherita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Ti Amo: Margherita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yardley April Violets Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Oscar de la Renta Oscar Limited Edition L`Erbolario Caprifoglio Parfums Berdoues Violette Cherie Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Oriflame City Jungle Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! JoAnne Bassett Le Voyage Principessa Beauty Bellocia Roger Vivier La Rose