Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Una Tira l Altra Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

κεράσι
αμύγδαλο
γεύση καρυδιού

Una Tira l Altra από Hilde Soliani είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Una Tira l Altra κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hilde Soliani. Το άρωμα περιέχει Κεράσι.

Κεράσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Una Tira l Altra by Hilde Soliani.

Una Tira l Altra Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Una Tira l Altra fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Una Tira l Altra, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Una Tira l Altra by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Una Tira l Altra by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Givenchy Insense Ultramarine Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Etienne Aigner In Leather Man Humiecki & Graef Multiple Rouge Humiecki & Graef Eau Radieuse Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Susanne Lang Sula Champagne Sugar Demeter Fragrance Champagne Brut Thymes Fig Leaf and Cassis Keiko Mecheri Wild Berries Blue Q Miso Pretty Splendid Berries Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple