Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Moon Bloom Hiram Green για γυναίκες

τουμπερόζα
καρύδα
κίτρινο φλόραλ

Moon Bloom από Hiram Green είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Moon Bloom κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hiram Green. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Καρύδα, πράσινα φύλλα, ρετσίνη και νότες μπαχαρικών.

τουμπερόζα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Καρύδα πράσινα φύλλα ρετσίνη νότες μπαχαρικών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Bloom by Hiram Green.

Moon Bloom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hiram Green Moon Bloom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hiram Green Moon Bloom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Bloom by Hiram Green. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Bloom by Hiram Green αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oriflame Air Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Antonio Puig Barbie B Elizabeth Arden Red Door Shimmer Dorin Un Air de Paris (red) Acqua di Stresa Fiori di Stresa O Boticario Floratta in Gold Springfield SPF Woman Avon Bali Bliss Salvador Dali Laguna Maravilla Victoria`s Secret Endless Love Vera Wang Preppy Princess