Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες

Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες

Shangri La από Hiram Green είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Shangri La κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hiram Green. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, ροδάκινο , γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα, καρυκεύματα, Βέτιβερ και βρύα δριός.

Εσπεριδοειδή ροδάκινο γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα καρυκεύματα Βέτιβερ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shangri La by Hiram Green.

Shangri La Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hiram Green Shangri La fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hiram Green Shangri La, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shangri La by Hiram Green. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shangri La by Hiram Green αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Odeur 71 Balenciaga Le Dix Perfume ID Parfums Lettre a Anna Givenchy Ange ou Demon Tendre CoSTUME NATIONAL Scent Intense The Different Company Sublime Balkiss Keiko Mecheri Iris Pourpre Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Sisley Eau du Soir 2010 Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Galimard Soir De Grasse