Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux για γυναίκες και άνδρες

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux για γυναίκες και άνδρες

L`Important C`Est La Rose από Histoires D`Eaux είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L`Important C`Est La Rose κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Bousseton. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Φραγκοστάφυλλο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ίριδα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

Περγαμόντο Φραγκοστάφυλλο ροδάκινο

τριαντάφυλλο ίριδα Βιολέτα

Βέτιβερ Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Important C`Est La Rose by Histoires D`Eaux.

L`Important C`Est La Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Important C`Est La Rose by Histoires D`Eaux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Important C`Est La Rose by Histoires D`Eaux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Attraction Calvin Klein Eternity Purple Orchid Montale White Aoud Christian Dior Dior Homme Intense Morgan Light My Heart Collection Hilde Soliani Ti Amo: Iris Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Tom Ford White Musk Collection White Suede Jesus Del Pozo On El Sarantis B.U. Blossom Laura Ashley Exotic Amber Juliette Has A Gun Not A Perfume