Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums για άνδρες

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums για άνδρες

1740 Marquis de Sade από Histoires de Parfums είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. 1740 Marquis de Sade κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Κάρδαμο και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ρητίνη ελεμι, λάβδανο Γαλλίας, δέρμα, Σημύδα, Βανίλια και αθάνατο.

Αρτεμισία Περγαμόντο

πατσουλί Κάρδαμο κόλιανδρος

Κέδρος της Βιρτζίνιας Ρητίνη ελεμι λάβδανο Γαλλίας δέρμα Σημύδα Βανίλια αθάνατο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1740 Marquis de Sade by Histoires de Parfums.

1740 Marquis de Sade Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1740 Marquis de Sade by Histoires de Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1740 Marquis de Sade by Histoires de Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women L`Occitane en Provence Eau des Baux Oleg Cassini Cassini for Men Les Nereides Oppoponax Dana Ambush Nicole Miller Nicole Miller for Men Diesel Diesel FUBU Plush Dorin Un Air d’Arabie Musk En Voyage Perfumes Makeda Swiss Arabian Al Waseem