Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

1826 Histoires de Parfums για γυναίκες

1826 Histoires de Parfums για γυναίκες

1826 Histoires de Parfums για γυναίκες Εικόνες 1826 Histoires de Parfums για γυναίκες Εικόνες

1826 από Histoires de Parfums είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. 1826 κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, Βιολέτα, τζίντζερ και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, θυμίαμα, Βανίλια, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και Μόσχος.

Περγαμόντο μανταρίνι

Λευκά  άνθη Βιολέτα τζίντζερ Κανέλα

πατσουλί θυμίαμα Βανίλια Κεχριμπάρι νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1826 by Histoires de Parfums.

1826 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Histoires de Parfums 1826 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Histoires de Parfums 1826, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1826 by Histoires de Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1826 by Histoires de Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Valentino Very Valentino for Men Prada No9 Benjoin Bath and Body Works Sensual Amber Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Ramon Molvizar Oriental Goldskin Xerjoff Shingl Nez a Nez L’Hetre Reve DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Michel Germain Sexual Secret Men Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Tesori d`Oriente White Musk Jacomo Art Collection by Jacomo #02