Σχεδιαστές » F-H » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums για γυναίκες

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums για γυναίκες

τουμπερόζα
Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums για γυναίκες Εικόνες Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums για γυναίκες Εικόνες Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums για γυναίκες Εικόνες

Tubereuse 1 Capricieuse από Histoires de Parfums είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Tubereuse 1 Capricieuse κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, Περγαμόντο και τουμπερόζα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι καστόρι ,σουέτ, τουμπερόζα και Κακάο.

σαφράν Περγαμόντο τουμπερόζα

ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

καστόρι ,σουέτ τουμπερόζα Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums.

Tubereuse 1 Capricieuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Serge Lutens Louve Demeter Fragrance Apple Pie Demeter Fragrance Banana Flambee Demeter Fragrance Never Lonely Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Ayala Moriel Film Noir Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Ralph Lauren Big Pony 2 Neil Morris Intimate Vanilla Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Ulric de Varens Ciel