Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Vert Pivoine Histoires de Parfums για γυναίκες

Vert Pivoine Histoires de Parfums για γυναίκες

Vert Pivoine από Histoires de Parfums είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, παιώνια και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, μιμόζα, κόκκινα μούρα, παιώνια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και παιώνια.

τριαντάφυλλο παιώνια κισσός

γαρδένια μιμόζα κόκκινα μούρα παιώνια τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας παιώνια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vert Pivoine by Histoires de Parfums.

Vert Pivoine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Histoires de Parfums Vert Pivoine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Histoires de Parfums Vert Pivoine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vert Pivoine by Histoires de Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vert Pivoine by Histoires de Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Bond No 9 Broadway Nite Celine Dion Sensational Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Creed Fantasia de Fleurs Creed Fleurissimo Creed Fleurs de Bulgarie Oriflame Visions Miss Punk Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Krigler Chateau Krigler Katie Price aka Jordan Precious Love Galimard Shantoung