Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hoity Toity (Original) Hoity Toity για γυναίκες

Hoity Toity (Original) Hoity Toity για γυναίκες

μέλι

Hoity Toity (Original) από Hoity Toity είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Hoity Toity (Original) κυκλοφόρησε το έτος 2004. Η νότα κορυφής είναι Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανιλια και νότες ξύλων.

Νότες φρούτων

Νότες Ανθών λευκόμελο

Κεχριμπάρι Βανιλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hoity Toity (Original) by Hoity Toity.

Hoity Toity (Original) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hoity Toity Hoity Toity (Original) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hoity Toity Hoity Toity (Original), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hoity Toity (Original) by Hoity Toity. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hoity Toity (Original) by Hoity Toity αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Lancetti Etre Femme Eau Jeune Bleu Azur Mimmina Mimmina Red MORE&MORE MORE&MORE Gale Hayman Golden Delicious Keiko Mecheri Grenats Love & Toast Dew Blossom Korloff Paris Korloff MOR Cassis Noir Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Jeanne Arthes Boum Catch Me