Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Chaman`s Party Honore des Pres για γυναίκες και άνδρες

Chaman`s Party Honore des Pres για γυναίκες και άνδρες

Chaman`s Party Honore des Pres για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaman`s Party Honore des Pres για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chaman`s Party από Honore des Pres είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chaman`s Party κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει ρίζα βέτιβερ, Βασιλικός, νότες ξύλων, γαρίφαλο, άχυρο και Νότες Ανθών.

ρίζα βέτιβερ Βασιλικός νότες  ξύλων γαρίφαλο άχυρο Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chaman`s Party by Honore des Pres.

Chaman`s Party Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Honore des Pres Chaman`s Party fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Honore des Pres Chaman`s Party, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chaman`s Party by Honore des Pres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chaman`s Party by Honore des Pres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Black Jacomo Jacomo for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Vegueros Vegueros Etat Libre d`Orange Fat Electrician Avon Outspoken by Fergie Arno Sorel Homme Clive Christian C for Men Laura Mercier Minuit Enchante Angel Schlesser Oriental Dream