Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Honore`s Trip Honore des Pres για άνδρες

Honore`s Trip Honore des Pres για άνδρες

ξινό
Honore`s Trip Honore des Pres για άνδρες Εικόνες Honore`s Trip Honore des Pres για άνδρες Εικόνες Honore`s Trip Honore des Pres για άνδρες Εικόνες

Honore`s Trip από Honore des Pres είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Honore`s Trip κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει Αμάλφι λεμόνι, λάιμ, Περγαμόντο, ρετσίνη, μανταρίνι, πορτοκάλι Ιταλίας και πιπέρι.

Αμάλφι λεμόνι λάιμ Περγαμόντο ρετσίνη μανταρίνι πορτοκάλι Ιταλίας πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Honore`s Trip by Honore des Pres.

Honore`s Trip Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Honore des Pres Honore`s Trip fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Honore des Pres Honore`s Trip, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Honore`s Trip by Honore des Pres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Honore`s Trip by Honore des Pres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Roger & Gallet The Vert Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Memoire Liquide Soleil Liquide Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Henri Bendel Persian Lime & Pepper