Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Shiloh Hors La Monde για γυναίκες

Shiloh Hors La Monde για γυναίκες

Shiloh Hors La Monde για γυναίκες Εικόνες

Shiloh από Hors La Monde είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Shiloh κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Roudnitska. Το άρωμα περιέχει πράσινο γρασίδι, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος, πέταλα τριαντάφυλλου, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανίλια, Περγαμόντο, πολύτιμα ξύλα, βρύα δριός, θυμίαμα, λεμόνι και ιβίσκος.

πράσινο γρασίδι σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος πέταλα τριαντάφυλλου Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανίλια Περγαμόντο πολύτιμα ξύλα βρύα δριός θυμίαμα λεμόνι ιβίσκος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shiloh by Hors La Monde.

Shiloh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hors La Monde Shiloh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hors La Monde Shiloh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shiloh by Hors La Monde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shiloh by Hors La Monde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Chanel Allure Pour Homme Christian Dior Fahrenheit 32 Givenchy Pi Original Code Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Ellen Tracy Ellen Tracy Ajmal Al Shams Special Edition Charriol Charriol Eau de Parfum Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Berkeley Square White Amber Chantecaille Kalimantan Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal