Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Horseball Classic Horseball για άνδρες

Horseball Classic Horseball για άνδρες

Horseball Classic Horseball για άνδρες Εικόνες Horseball Classic Horseball για άνδρες Εικόνες

Horseball Classic από Horseball είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λεμόνι, Μανταριν ορανζ και τζίντζερ; η μεσαία νότα είναι ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ λεμόνι Μανταριν ορανζ τζίντζερ

ίριδα

Βέτιβερ πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Horseball Classic by Horseball.

Horseball Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Horseball Horseball Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Horseball Horseball Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Horseball Classic by Horseball. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Horseball Classic by Horseball αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Baldessarini Serge Lutens Miel De Bois L`Occitane en Provence Ambre Cerruti Cerruti 1881 Black Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Les Nereides Patchouli Antique L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Serge Lutens Borneo 1834 Ava Luxe Hong Kong Garden Mazzolari Mazzolari Clive Christian C for Men Penhaligon`s Zizonia