Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Orchid Version Horseball για γυναίκες

Orchid Version Horseball για γυναίκες

Orchid Version Horseball για γυναίκες Εικόνες Orchid Version Horseball για γυναίκες Εικόνες

Orchid Version από Horseball είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Orchid Version κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orchid Version by Horseball.

Orchid Version Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Horseball Orchid Version fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Horseball Orchid Version, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orchid Version by Horseball. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orchid Version by Horseball αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Jean Paul Gaultier Classique Escentric Molecules Escentric 02 Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Jar Parfums Bolt of Lightning Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Washington Tremlett Iris Absolute Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Yosh Ginger Ciao 2.27 Lush Imogen Rose