Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Version Horseball για γυναίκες

Oud Version Horseball για γυναίκες

ουντ
Oud Version Horseball για γυναίκες Εικόνες Oud Version Horseball για γυναίκες Εικόνες

Oud Version από Horseball είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Oud Version κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, σαφράν και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Ουντ και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ πιπέρι

τριαντάφυλλο σαφράν θυμίαμα

πατσουλί Ουντ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Version by Horseball.

Oud Version Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Horseball Oud Version fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Horseball Oud Version, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Version by Horseball. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Version by Horseball αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Allure Pour Homme Laura Biagiotti Venezia Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Reminiscence 2000 Ans d'Amour Jean Patou Sira des Indes Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Montale Orient Extreme ID Parfums Ilaya Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Smell Bent Incensed