Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pure Version Horseball για γυναίκες

Pure Version Horseball για γυναίκες

τροπικό
Pure Version Horseball για γυναίκες Εικόνες Pure Version Horseball για γυναίκες Εικόνες

Pure Version από Horseball είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure Version κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, Μανταριν ορανζ και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και λευκός μόσχος.

υάκυνθος Μανταριν ορανζ φρούτο του πάθους

τουμπερόζα τριαντάφυλλο κρίνος

σανδαλόξυλο βρύα δριός λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Version by Horseball.

Pure Version Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Horseball Pure Version fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Horseball Pure Version, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Version by Horseball. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Version by Horseball αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Must II Paris Hilton Just Me Ghost Ghost Pupa Puposhka Roxy Roxy Tommy Hilfiger Tommy Girl Neil Morris Coral Christian Dior J`Adore L`Absolu Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Cacharel Amor Amor Delight Bath and Body Works Orange Sapphire Jeanne Arthes Boum Cherry