Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Duc de Vervins Houbigant για άνδρες

Duc de Vervins Houbigant για άνδρες

Το είχα : 1

Duc de Vervins Houbigant για άνδρες Εικόνες

Duc de Vervins από Houbigant είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Duc de Vervins κυκλοφόρησε το έτος 1985. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, φασκόμηλο, μοσχοκάρυδο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, πατσουλί και Μόσχος.

λεμόνι Περγαμόντο Λεβάντα

δεντρολίβανο φασκόμηλο μοσχοκάρυδο Γεράνι

βρύα δριός πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Duc de Vervins by Houbigant.

Duc de Vervins Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Houbigant Duc de Vervins fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Houbigant Duc de Vervins, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Duc de Vervins by Houbigant. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Duc de Vervins by Houbigant αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Versace Versace L'Homme Missoni Missoni Uomo Rance 1795 Francois Charles Hermes Eau D`Hermes Boadicea the Victorious Vibrant Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Serge Lutens Boxeuses Susan D. Owens Heir Michel Germain Sexual Sugar Daddy Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Puredistance M