Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris des Champs Houbigant για γυναίκες

Iris des Champs Houbigant για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Iris des Champs Houbigant για γυναίκες Εικόνες Iris des Champs Houbigant για γυναίκες Εικόνες Iris des Champs Houbigant για γυναίκες Εικόνες Iris des Champs Houbigant για γυναίκες Εικόνες

Iris des Champs από Houbigant είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Iris des Champs κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας αχλάδι

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι νότες  ξύλων Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris des Champs by Houbigant.

Iris des Champs Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Houbigant Iris des Champs fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Houbigant Iris des Champs, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris des Champs by Houbigant. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris des Champs by Houbigant αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Estée Lauder Azuree Pure Judith Leiber Leiber Carla Fracci Salome' Lancetti Etre Special Edition III Avon True Glow Nightfall Bijan Bijan Coty La Voce Renee Fleming Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar GoodTrueBeautiful Forever Lily Christian Audigier Christian Audigier For Her