Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

99 Regent Street Hugh Parsons για άνδρες

99 Regent Street Hugh Parsons για άνδρες

99 Regent Street από Hugh Parsons είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. 99 Regent Street κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μαστίχα, Γεράνι, φύλλο βιολέτας και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια, ίριδα και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και Αμπρετη (Μολόχα).

Μαστίχα Γεράνι φύλλο βιολέτας Βιολέτα

γιασεμί φρέζια ίριδα ρίζωμα ίρις

Μόσχος Κεχριμπάρι Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 99 Regent Street by Hugh Parsons.

99 Regent Street Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hugh Parsons 99 Regent Street fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hugh Parsons 99 Regent Street, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 99 Regent Street by Hugh Parsons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 99 Regent Street by Hugh Parsons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Estée Lauder Beautiful Sheer Christian Dior Remember Me Yves Rocher Neonatura Elevate Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Avon Be Spontaneous Tous Green Purpurine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Weil Bambou Guerlain Liu Yosh Stargazer 7.71 Carven Eau Vive