Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Baldessarini Hugo Boss για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

ταμπάκο
Baldessarini Hugo Boss για άνδρες Βίντεο
Baldessarini Hugo Boss για άνδρες Εικόνες Baldessarini Hugo Boss για άνδρες Εικόνες

Baldessarini από Hugo Boss είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Baldessarini κυκλοφόρησε το έτος 2002. Baldessarini έχει δημιουργηθεί από Jean-Marc Chaillan και Pierre Wargnye. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, μανταρίνι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Χαμομήλι και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι άρκευθος, πατσουλί, ταμπάκο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Νεράντζι μανταρίνι μέντα

Χαμομήλι γαρίφαλο

άρκευθος πατσουλί ταμπάκο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baldessarini by Hugo Boss.

Baldessarini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hugo Boss Baldessarini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hugo Boss Baldessarini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baldessarini by Hugo Boss. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baldessarini by Hugo Boss αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Rochas Absolu Kenzo Peace Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Mojo Be Glamouros Etro Patchouly By Kilian Back to Black S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Clive Christian C for Men I Profumi di Firenze Ambra del Nepal