Σχεδιαστές » F-H » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Boss Elements Hugo Boss για άνδρες

Boss Elements Hugo Boss για άνδρες

Boss Elements Hugo Boss για άνδρες Εικόνες Boss Elements Hugo Boss για άνδρες Εικόνες

Boss Elements από Hugo Boss είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Boss Elements κυκλοφόρησε το έτος 1994. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Αρτεμισία, Λεβάντα, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, Βιολέτα, φασκόμηλο, γιασεμί, κύμινο, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

Αλδεϋδες Αρτεμισία Λεβάντα Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

κόλιανδρος Βιολέτα φασκόμηλο γιασεμί κύμινο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

δέρμα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boss Elements by Hugo Boss.

Boss Elements Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hugo Boss Boss Elements fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hugo Boss Boss Elements, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boss Elements by Hugo Boss. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boss Elements by Hugo Boss αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Karl Lagerfeld Kapsule Light Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Roger & Gallet L`Homme Sport Adidas Adidas Sport Field Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Brooksfield B. Green Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights LR LR Classics Monaco Madonna Nudes 1979 Pour Homme