Σχεδιαστές » F-H » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες

Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες

Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες Βίντεο Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες Βίντεο
Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες Εικόνες Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες Εικόνες Hugo Dark Blue Hugo Boss για άνδρες Εικόνες

Hugo Dark Blue από Hugo Boss είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Hugo Dark Blue κυκλοφόρησε το έτος 1999. Hugo Dark Blue έχει δημιουργηθεί από Alain Astori και Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , τζίντζερ, γκρειπ φρουτ, λεμόνι και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι Μαχόγκανι, Κυπαρίσσι, φασκόμηλο, Γεράνι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βενζόη , Βέτιβερ, Κέδρος και Βανίλια.

πορτοκάλι τζίντζερ γκρειπ φρουτ λεμόνι λάιμ

Μαχόγκανι Κυπαρίσσι φασκόμηλο Γεράνι Κάρδαμο

πατσουλί Βενζόη Βέτιβερ Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hugo Dark Blue by Hugo Boss.

Hugo Dark Blue Σχόλια Αρωμάτων

ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Η πρωτη φραση που μου ερχεται στο μυαλο οταν το οσφραινομαι... "γλυκοξινο σαπουνι με βανιλια"

Jun
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hugo Boss Hugo Dark Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hugo Boss Hugo Dark Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hugo Dark Blue by Hugo Boss. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hugo Dark Blue by Hugo Boss αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Isabela Capeto Isabela Capeto Coty Dulce Vanilla L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Myrurgia Maja La Prairie Life Threads Gold Opus Oils Dirty Sexy Wilde JoAnne Bassett Spicy Oriental DSH Perfumes Jitterbug Express Reserve for Men LR Jungle Man Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah