Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες

Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες

Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naiviris Huitieme Art Parfums για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Naiviris από Huitieme Art Parfums είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Naiviris κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει ίριδα και νότες ξύλων.

ίριδα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Naiviris by Huitieme Art Parfums.

Naiviris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Huitieme Art Parfums Naiviris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Huitieme Art Parfums Naiviris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Naiviris by Huitieme Art Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Naiviris by Huitieme Art Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Blanc Al-Rehab Lansy Kenneth Cole Reaction for Her Bvlgari BLV Absolute Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil O Boticario Quasar Gap Stay M. Micallef Jewel La Bouquetiere Embrasse Moi Parfums DelRae Panache Le Labo Belle Du Soir Oriflame Volare Wisteria