Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Bosque Humiecki & Graef για γυναίκες και άνδρες

Bosque Humiecki & Graef για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Bosque Humiecki & Graef για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bosque Humiecki & Graef για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bosque Humiecki & Graef για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bosque από Humiecki & Graef είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bosque κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει νάρκισσος, σαφράν, γκρειπ φρουτ, γρασίδι, Μόσχος, βετιβέρ και ηράνθεμο.

νάρκισσος σαφράν γκρειπ φρουτ γρασίδι Μόσχος βετιβέρ ηράνθεμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bosque by Humiecki & Graef.

Bosque Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Humiecki & Graef Bosque fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Humiecki & Graef Bosque, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bosque by Humiecki & Graef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bosque by Humiecki & Graef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Al Fakhamah Sarah Jessica Parker Covet Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Loewe I Loewe You Anna Sui Live Your Dream Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Strange Invisible Perfumes Magazine Street Yves Rocher Cantate Ghost Captivating Amway Ancestry Kristel Saint Martin Parfum D'Or Barbara Orbison Pretty Woman