Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Agrumi di Sicilia I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Agrumi di Sicilia I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Agrumi di Sicilia από I Profumi di Firenze είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Agrumi di Sicilia κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, ανθός μανταρινιού και νερόλι; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι

άνθη πορτοκαλιάς ανθός μανταρινιού νερόλι

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agrumi di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Agrumi di Sicilia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Agrumi di Sicilia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Agrumi di Sicilia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agrumi di Sicilia by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agrumi di Sicilia by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Lalique Encre Noire Burberry The Beat for Men Jardin de France Vetiver Salvador Dali Black Sun Sport Fred Hayman Touch Sport Demeter Fragrance Dirt Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne