Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambra del Nepal από I Profumi di Firenze είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambra del Nepal κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. η μεσαία νότα είναι κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, σανδαλόξυλο, θυμίαμα, πατσουλί, βρύα δριός, λευκός μόσχος και Βανίλια.

κόλιανδρος

Ζωϊκό Άμπερ σανδαλόξυλο θυμίαμα πατσουλί βρύα δριός λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambra del Nepal by I Profumi di Firenze.

Ambra del Nepal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Ambra del Nepal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Ambra del Nepal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambra del Nepal by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambra del Nepal by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Plus Plus Masculine Annayake Miyako Orlane Be 21 Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Guerlain Iris Ganache Diesel Only The Brave Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Jacques Bogart Silver Scent DSH Perfumes Oude Arabique D.S. & Durga Smoked Amber FUBU Plush Ramon Molvizar Black Cube