Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Caterina de Medici I Profumi di Firenze για γυναίκες

Caterina de Medici I Profumi di Firenze για γυναίκες

Caterina de Medici I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Caterina de Medici από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caterina de Medici κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , Μανταριν ορανζ και Χαμομήλι; οι μεσαίες νότες είναι ροζ υάκυνθος, τουμπερόζα, ανθη ιριδας και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Βέτιβερ, βρύα δριός και Γαρύφαλλο.

ροδάκινο Μανταριν ορανζ Χαμομήλι

ροζ υάκυνθος τουμπερόζα ανθη ιριδας κρίνο της κοιλάδας

Βενζόη Βέτιβερ βρύα δριός Γαρύφαλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caterina de Medici by I Profumi di Firenze.

Caterina de Medici Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Caterina de Medici fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Caterina de Medici, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caterina de Medici by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caterina de Medici by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Revlon Charlie Blue Prada No5 Narciso Esteban Oriental Flower Britney Spears Curious Heart The Different Company Osmanthus Nina Ricci L`Air du Temps Noel Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Demeter Fragrance Wet Garden Norma Kamali Violette Henri Bendel Gardenia & Vanilla Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style Royal Apothic Versailles Afternoon