Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Dolceamaro I Profumi di Firenze για γυναίκες

Dolceamaro I Profumi di Firenze για γυναίκες

Dolceamaro I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Dolceamaro από I Profumi di Firenze είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dolceamaro κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και λουλούδι του πάθους; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Βανιλια και Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας λουλούδι του πάθους

βετιβέρ Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dolceamaro by I Profumi di Firenze.

Dolceamaro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Dolceamaro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Dolceamaro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dolceamaro by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dolceamaro by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Ralph Lauren Glamourous Daylight Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Etro Musk Prada Infusion d'Iris Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Laura Biagiotti Donna Carolina Herrera 212 Splash 2008 Baldinini Baldinini de Nuit Sweet Years Just Me Nasomatto China White Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette