Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Gelsomino del Deserto I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Gelsomino del Deserto I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
μέλι

Gelsomino del Deserto από I Profumi di Firenze είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; η νότα της βάσης είναι μέλι.

άνθη πορτοκαλιάς νότες πρασίνου

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gelsomino del Deserto by I Profumi di Firenze.

Gelsomino del Deserto Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Gelsomino del Deserto fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Gelsomino del Deserto, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gelsomino del Deserto by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gelsomino del Deserto by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Caron Aimez - Moi Escada Incredible Me Tocca Cleopatra Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Montblanc Presence d`Une Femme Intense Animale Animale Animale Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Ayala Moriel Indigo DSH Perfumes The Color Orange Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme