Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Pleiadi I Profumi di Firenze για γυναίκες

Le Pleiadi I Profumi di Firenze για γυναίκες

Le Pleiadi I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Le Pleiadi από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Pleiadi κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, νερόλι και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα, υάκυνθος και ουιστερία; οι νότες της βάσης είναι ηλιοτρόπιο, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι νερόλι άνθη πορτοκαλιάς

τριαντάφυλλο Βιολέτα υάκυνθος ουιστερία

ηλιοτρόπιο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Pleiadi by I Profumi di Firenze.

Le Pleiadi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Le Pleiadi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Le Pleiadi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Pleiadi by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Pleiadi by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Alfred Sung Sung Day Mist Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Creed Jasmal Kenzo Eau De Fleur de Thé Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Demeter Fragrance Funeral Home DSH Perfumes Wedding Bouquet Caesars World Caesars Woman Salvatore Ferragamo Attimo Joya Shades of Dusk Starleaf