Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lilla Serenella I Profumi di Firenze για γυναίκες

Lilla Serenella I Profumi di Firenze για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Lilla Serenella I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Lilla Serenella από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Το άρωμα περιέχει πασχαλιά.

πασχαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lilla Serenella by I Profumi di Firenze.

Lilla Serenella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Lilla Serenella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Lilla Serenella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lilla Serenella by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lilla Serenella by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Givenchy Ysatis Iris Carla Fracci Giselle Priscilla Presley Experiences Demeter Fragrance Honeysuckle Brooks Brothers New York for Ladies B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Ulric de Varens Varens Original French Sweets Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Stila Creme Bouquet The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine