Σχεδιαστές » I-K » Κιτρο « Ομάδες

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

ξινό

Limone di Sicilia από I Profumi di Firenze είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Limone di Sicilia κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, λάιμ, νότες πρασίνου, νότες ξύλων, λεμόνι Σικελίας και Περγαμόντο Καλαβρίας.

γκρειπ φρουτ λάιμ νότες πρασίνου νότες ξύλων λεμόνι Σικελίας Περγαμόντο Καλαβρίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Limone di Sicilia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Limone di Sicilia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Limone di Sicilia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Roccobarocco Mouse Accord Parfait Citron & Mandarine Jardin de France Citron vert Jardin de France Verviene Floris Limes Christian Tortu L`Eau de Cologne O Boticario Linked He Caswell Massey Lime Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Melvita Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII