Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze για γυναίκες

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze για γυναίκες

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Magnolia Purpurea από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, ανανάς, τριαντάφυλλο, κρίνος, γιασεμί, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας, Κυκλάμινο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ Αϊτής και λευκός μόσχος. Το άρωμα περιέχει μανόλια.

λεμόνι

μανόλια ανανάς τριαντάφυλλο κρίνος γιασεμί Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας Κυκλάμινο Υλάνγκ Υλάνγκ

Βέτιβερ Αϊτής λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Magnolia Purpurea by I Profumi di Firenze.

Magnolia Purpurea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Magnolia Purpurea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Magnolia Purpurea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Magnolia Purpurea by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Magnolia Purpurea by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Carla Fracci Giselle Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Jardin de France Eau nacree Coty L`Origan Emilio Pucci Vivara Black Edition DSH Perfumes Nouveau Gardenia Ebba Los Angeles Miss Pilar Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style Project D by Dannii and Tabitha Project D Scaasi Scaasi