Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Manto di Rugiada Melograno Selvatico I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Manto di Rugiada Melograno Selvatico από I Profumi di Firenze είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φασκόμηλο και Βασιλικός; η μεσαία νότα είναι Βερβένα λέμόν; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός, πατσουλί και οποπονάξ.

Περγαμόντο φασκόμηλο Βασιλικός

Βερβένα λέμόν

σανδαλόξυλο βρύα δριός πατσουλί οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Manto di Rugiada Melograno Selvatico by I Profumi di Firenze.

Manto di Rugiada Melograno Selvatico Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Manto di Rugiada Melograno Selvatico fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Manto di Rugiada Melograno Selvatico, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Manto di Rugiada Melograno Selvatico by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Manto di Rugiada Melograno Selvatico by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Kenzo Air Intense Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Montale Crystal Aoud Czech & Speake Cuba Ted Baker Skinwear Franck Olivier Eau de Passion Men Shantara Shaman Parfums Berdoues 1902 Vetiver CB I Hate Perfume Revelation Adolfo Dominguez U