Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Mirra Elemi I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Mirra Elemi I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Mirra Elemi από I Profumi di Firenze είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mirra Elemi κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο και δαμάσκηνο Δαμασκού; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πέταλα τριαντάφυλλου και λευκός μόσχος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Βανίλια Μαδαγασκάρης, έβενος, πατσουλί, μύρο και Κεχριμπάρι.

ροδάκινο δαμάσκηνο Δαμασκού

γιασεμί πέταλα τριαντάφυλλου λευκός μόσχος

Κέδρος Βανίλια Μαδαγασκάρης έβενος πατσουλί μύρο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mirra Elemi by I Profumi di Firenze.

Mirra Elemi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Mirra Elemi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Mirra Elemi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mirra Elemi by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mirra Elemi by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Antonio Banderas Diavolo Fendi Fendi Theorema Leggero Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Perry Ellis 360° Red for Men The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Satellite Padparadscha Penhaligon`s Elixir Karl Lagerfeld Liquid Karl Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Swiss Arabian Fadeitak Rose en Bos Dark Heart Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne